Turisztikai szakember: 12 hónapból tízben visszaesést könyveltek el a romániai belföldi turizmusban
Technikai recesszióba került a romániai turizmus – nyilatkozta csütörtökön az Agerpresnek a Turisztikai Ügynökségek Országos Szövetségének (ANAT) alelnöke.